Elektrocentrály Brno jsou výborným zařízením pro případy, kdy nemáte dostatek elektrické energie například pro provoz různých strojů, zařízení či jiné techniky. Taková situace může nastat dočasně, například stavíte nový rodinný dům a najednou potřebujete, aby vám fungovala technika ve více směrech, na což vaše elektrická energie nestačí. Proto je vhodný právě agregátor. Rovněž, pořádáte-li nějakou větší akci, při které bude potřeba zapojit větší množství přístrojů, i pro tyto případy je generátor výborným nástrojem.

skříňka

V praxi se však využívá také při natáčení různých filmů v terénu, při koncertech či festivalech (kvůli zapojení velkého množství zvukové a světelné aparatury. Agregáty jsou však používané také jaké záložní zdroj napájení (např. v nemocnicích, kde by mohl mít výpadek elektrické energie opravdu fatální následky).

Nic však nebrání tomu, abyste si elektrocentrálu pořídili i k vašemu domu pro případ výpadku elektrické energie. Musíte si však uvědomit, zda se vám investice do takového přístroje vyplatí. Většinou se pohybuje od 6.000 Kč výše, záleží na značce a na mnoha dalších faktorech.
Jestliže však elektrocentrálu potřebujete pouze na určitou dobu k vykonání určitého výkonu, vyplatí se vám spíše pronájem.

stožár

Elektrocentrály Brno vám navíc nabízí při pronájmu spoustu výhod.

  • Firma vám zajistí pravidelný servis, v rámci kterého budou prováděny také zátěžové testy, které by měly odhalit případné nedostatky.
  • Nonstop servis v podobě nonstop linky. V případě potíží můžete zavolat opravdu kdykoliv.
  • Bezplatná kalkulace ceny na základě vámi stanovených parametrů, přičemž tato kalkulace vás k ničemu nezavazuje.
  • Doprava zapůjčeného nástroje až do místa určení, nemusíte si tak zajišťovat vlastní odvoz, což je velká výhoda.
  • Zapojení stroje, hlídání během provozu či zpětný odvoz – díky tomu budou přístroj zapojovat zkušení a školení pracovníci.
  • Nabídka výhodné dlouhodobé spolupráce v podobě tvorby dlouhodobého partnerství.